Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie Queen City produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta ( Dz.U.z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży :

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: Queen City, ul. Leszczyńska 85/10, 25-326 Kielce wraz z wypełnionym formularzem zwrotu załączonym  w  formie papierowej wraz z dokumentem zakupu.

Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas za pobraniem bądź paczkomatami,

Każdy zwracany przedmiot powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.

 

REKLAMACJA

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres Queen City ul.Leszczyńska 85/10, 25-326 Kielce wraz z wypełnionym formularzem załączonym w formie papierowej wraz z dokumentem zakupu..

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem bądź paczkomatami.

Każdy zwracany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony na nowy – pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe butik Queen City zwróci wszystkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

Butik Queen City ustosunkuje się do wszystkich roszczeń niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

Na zwrot towaru mają Państwo 14 dni od otrzymania paczki.